" />

Serwis bokserski

Bokserskie forum dyskusyjne


#1 2010-01-05 18:00:03

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Adamek waży już ponad "setkę"

Tomasz Adamek przekroczył już na wadze 100 kilogramów.

Adamek który przygotowuje się do drugiego pojedynku w wadze ciężkiej waży aktualnie 101 kilogramów.Przeciwnikiem "Górala" będzie Amerykanin Jonson Estrata (16-2, 4 KO).W swoim debiucie pokonał 41 letniego Andrzeja Gołotę poprzez nokaut techniczny w piątej rundzie.
Adamek trenuje pod okiem Andrzeja Gmitruka i ostatnio zatrudnionego Rogera Bloodworthera.
Walka z wymienionym wyżej Estradą odbedzie się 6 lutego w hali Prudential Center w Newark.

Komentarz:
Obaj pięściarze są pewni że z ringu wyjdą jako zwycięzcy.Estrada nie ma zbyt dobrego bilansu,więc trudno powiedzieć kto wygra ten pojedynek.
Adamek jest pewny ponieważ wygrał z Gołotą,z Gołotą który nie zaprezentował boksu takiego jaki naprawdę potrafi,ale cóż.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#2 2010-01-05 20:17:42

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Tak, to bedzie pierwszy sprawdzian TA w wadze ciezkiej, chociaz chetniej zobaczylbym go w walce z Albertem Sosnowskim. Co wy na to?


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#3 2010-01-05 20:24:09

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Chętnie bym taką walkę obejrzał,lecz raczej nigdy do takiej walki nie dojdzie.
Adamek mierzy wysoko i przygotowuje się do tego profesjonalnie ,podnosząc swoją wagę.Czy pokona Kliczków?Nie sądzę, ale nie takich przypadków w boksie byliśmy świadkami.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#4 2010-01-06 19:52:31

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Tez watpie by byl gotowy na braci Kliczko, Wałujew? Moze, ale nie teraz. Adamek nie zna wagi ciezkiej i mysle ze zanim zacznie miezyc w "wielkich" powinien sprawdzic sie z tymi odrobine mniejszymi.


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#5 2010-01-06 20:36:49

 BoXFunPL

Bywalec

9445720
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 158
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Ja osobiście jestem jego fanem lecz myślę że za wcześnie przeszedł na wagę ciężką. Z niektórymi przeciwnikami może mieć kłopoty.


Życie jest jak papier toaletowy: długie, szare i do d***.

Offline

 

#6 2010-01-06 20:38:28

GOŁOTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Właśnie BoXFunPL może miec kłopoty bo wygrał z Gołotą który jest juz stary a kiedyś by go w jednej rundzie zmiutł.


Gołota jest mistrzem!!!!!!!!

Offline

 

#7 2010-01-09 16:42:49

Kisiel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 184
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Gołota nie jest wcale "stary". Wielu jest swietnych bokserow po 40, nie spisujmy go jeszcze na straty:)


Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

Offline

 

#8 2010-01-09 18:41:35

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Moim zdaniem "Andrew" już na ring nie wróci.Andrzej zawsze imponował szybkością rąk i chodzeniem wręcz tańczeniem na ringu,a to traci bokser gdy się starzeje.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

#9 2010-01-18 15:05:50

 Retush

Jaśnie Wielmożny Pan

9588324
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 416
Punktów :   

Re: Adamek waży już ponad "setkę"

Kisiel napisał:

Tak, to bedzie pierwszy sprawdzian TA w wadze ciezkiej, chociaz chetniej zobaczylbym go w walce z Albertem Sosnowskim. Co wy na to?

Dziś miałem trochę czasu więc postanowiłem "przestudiować" kilka wywiadów między innymi z Tomaszem Adamkiem,Albertem i innymi.
Tak więc jeden z dziennikarzy zapytał Adamka czy możliwa by była walka z Dragonem,wg. Adamka,Albert nie jest na jego poziomie i walka z nim nic mu nie da.Na to Albert odpowiedział mu że nie interesuje co o nim myśli Adamek.


Lou Duva o pracowitości Andrzeja Gołoty: „On zawsze wstaje o szóstej rano bez względu na to, która jest godzina” . 
                                                                               

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://argentointernational.pl